Hans Ekegårdh oljemålning

Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EKEGÅRDH, Hans (1881-1962): Nakenakt, signerad Ekegårdh, olja på duk, 46x33 cm

Krackelerad

161302

2012-12-05