Alfred East oljemålning

Alfred East oljemålning
Alfred East oljemålning
Alfred East oljemålning
Alfred East oljemålning
Alfred East oljemålning
Alfred East oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EAST, Alfred (England 1800-tal): Bondgård, signerad Alfred East, olja på pannå, 33x41 cm

161304

2012-12-05