Solfjädrar och solparasoll

Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll
Solfjädrar och solparasoll

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLFJÄDRAR, 2 st, i ben, pärlemor, en med akvarellerat motiv av 1700-talssällskap, SOLPARASOLL, 1800-tal, pararsollets längd 62 cm

Skador

161307

2012-12-06