Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT, 2 st, porslin, Rörstrand, Hugo Tryggelin, märkta 1897 och 1998, diameter 36 cm vardera
Zustandsbeschreibung
Ett fat med nagg, skador
161323
2012-12-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner