Fat Rörstrand

Fat Rörstrand
Fat Rörstrand
Fat Rörstrand
Fat Rörstrand
Fat Rörstrand
Fat Rörstrand
Fat Rörstrand
Fat Rörstrand

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FAT, 2 st, porslin, Rörstrand, Hugo Tryggelin, märkta 1897 och 1998, diameter 36 cm vardera

Zustandsbeschreibung

Ett fat med nagg, skador

161323

2012-12-05