Harald Ståhlberg akvarell

Harald Ståhlberg akvarell
Harald Ståhlberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STÅHLBERG, Harald (1914-1987): Utsikt mot Gamla stan, signerad H Ståhlberg, akvarell, 45x57 cm

Märken efter häftstift

161327

2012-12-09