Matservisdelar Rörstrand spetsmönstret

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVISDELAR, ca 65 st, Rörstrand, spetsmönstret, bestående av tallrikar och uppläggningsfat

Nagg, krackeleringar, missfärgningar

161328

2012-12-05