Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVISDELAR, ca 65 st, Rörstrand, spetsmönstret, bestående av tallrikar och uppläggningsfat
Nagg, krackeleringar, missfärgningar
161328
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här