Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDQVIST, Herman (1868-1923): "Motiv från Blasieholmen" signerad och daterad H Lindqvist 10, olja på pannå, 20x30 cm
161342
2012-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här