Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Vita vinbär, signerad och daterad v. Schantz -82, färglitografi, 10/30, 34x40 cm

161363

2012-12-09