Julkrubba

Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba
Julkrubba

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULKRUBBA med figuriner, ca 20 st, 1900-talets första hälft, Tyskland, sannolikt elastolin

Skador

161365

2012-12-07