Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962):2 st, Motiv med trädgårdar från Vadstena, signerade och daterade 1952, olja på pannå, 23x28 resp 28x21,5 cm
smärre färgbortfall
161366
2012-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här