Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med vattendrag, bär signatur, daterad 1908, olja på duk, 51x90 cm
krackelyr
161396
2012-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här