Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 105x105 cm
161398
2012-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här