Byst i glaserat lergods
Valmis
2012-12-06
161424
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BYST, glaserat lergods, signerad M. Porcu (?) 53, höjd 36 cm
Nagg