Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (2 st) Sommarnatt I, 1934 samt Interiör, signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, 19x30 cm och mindre
161480
2012-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här