Bullen Hedlund två etsningar

Bullen Hedlund två etsningar
Bullen Hedlund två etsningar
Bullen Hedlund två etsningar
Bullen Hedlund två etsningar
Bullen Hedlund två etsningar
Bullen Hedlund två etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): (2 st) Sommarnatt I, 1934 samt Interiör, signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, 19x30 cm och mindre

161480

2012-12-07