Ingrid Rosell litografier

Ingrid Rosell litografier
Ingrid Rosell litografier
Ingrid Rosell litografier
Ingrid Rosell litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSELL, Ingrid (samtida): Das Rheingold, portfölj med 7 litografier, signerade, 6/100, förord av Roberto Matta, Editions Sonet, 1978

161489

2012-12-09