Bordslampfötter empire
2012-12-08
161496
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPFÖTTER/URNOR, porslin, empire, höjd 34 cm
Skador och lagningar