Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BILDRULLE, Kina, bestående av 12 erotiska bilder ca 21,5x19 vardera, akvarell på siden, total längd 392, bredd 27,5 cm
Revor, slitage
161507
2012-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här