Julia Strömberg oljemålning

Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖMBERG, Julia (1851-1920): "Söderöra", signerad Julia Strömberg, olja på duk, 29x48 cm

161515

2012-12-06