Gustaf Lagerström oljemålning

Gustaf Lagerström oljemålning
Gustaf Lagerström oljemålning
Gustaf Lagerström oljemålning
Gustaf Lagerström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAGERSTRÖM, Gustaf (född 1874-?): Skymningslandskap, signerad och daterad G. Lagerström 1904, olja på pannå, 31x44 cm

161529

2012-12-06