Hjortzberg etsningar

Hjortzberg etsningar
Hjortzberg etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJORTZBERG, Olle (1872-1959), 4 st: Stockholmsmotiv, 3 signerade och daterade 1922, numrerade, etsning, ca 28x22 cm vardera

161535

2012-12-06