Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med vattendrag, olja på pannå, signerad och daterad Carl Johansson 17, olja på duk, 38x53 cm

161540

2012-12-06