Klubbat för:
2 800 SEK
1 200 SEK
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med vattendrag, olja på pannå, signerad och daterad Carl Johansson 17, olja på duk, 38x53 cm
161540
2012-12-06