Ingegerd Möller oljemålning

Ingegerd Möller oljemålning
Ingegerd Möller oljemålning
Ingegerd Möller oljemålning
Ingegerd Möller oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÖLLER, Ingegerd (född 1928): "Utsikt från slottsgården", signerad I M och otydligt daterad, olja på duk, 57x37 cm

161541

2012-12-06