Gunnar Zetterström Gullholmen

Gunnar Zetterström Gullholmen
Gunnar Zetterström Gullholmen
Gunnar Zetterström Gullholmen
Gunnar Zetterström Gullholmen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Gullholmen, signerad o daterad G Zetterström 1936, olja på pannå, 40x53 cm

161545

2012-12-06