James Collins triptyk

James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk
James Collins triptyk

Klubbat för:

5 000 SEK

2 500 SEK

COLLIN, James (samtida): "Rememberence of Times Past: When the light hits her back", signerad och daterad a tergo 82/83, triptyk, pastell, 143x45 cm

161552

2012-12-06