Elias Erdtman oljemålning
2012-12-06
161564
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERDTMAN, Elias (1862-1945): Sommarkväll, signerad och daterad E Erdtman 1905, olja på duk, 96x132 cm