David Tägtström Mobergporträtt

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894-1981): Porträtt av Vilhelm Moberg, signerad och daterad Tägtström 1933, olja på duk, 100x80 cm

161566

2012-12-06