Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
KOPPAR, 9 st och FAT, 8 st, porslin, Kina, dekor i imari, 1700-tal, kopparnas höjd 7-8, fatens diameter 12-15 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Nagg.
161594
2012-12-09