Lars Nilsson blandteknik
2012-12-06
161602
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
NILSSON, Lars (född1956): Kvinnoansikte, signerad och daterad -87 a tergo, blandteknik på duk, 94x94 cm