Wilhelm Tupy oljemålning

Wilhelm Tupy oljemålning
Wilhelm Tupy oljemålning
Wilhelm Tupy oljemålning
Wilhelm Tupy oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUPY, Wilhelm (Österrike 1875-1972): "Kornhamnstorg" signerad och daterad 1926, 77x62 cm

161603

2012-12-06