P. G. Thelander etsning

P. G. Thelander etsning
P. G. Thelander etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

THELANDER, P. G. (född 1936): Sköldpadda - trana, Kyoto, etsning med handkolorering, 1988, signerad och numrerad P. G. Thelander 26/90, 54x70,2 cm, LITTERATUR: Haskel 224

Zustandsbeschreibung

161618

2012-12-10