Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
THELANDER, P. G. (född 1936): Sköldpadda - trana, Kyoto, etsning med handkolorering, 1988, signerad och numrerad P. G. Thelander 26/90, 54x70,2 cm, LITTERATUR: Haskel 224
Zustandsbeschreibung
161618
2012-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner