Sun Biao Zheng olja

Sun Biao Zheng olja
Sun Biao Zheng olja
Sun Biao Zheng olja
Sun Biao Zheng olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZHENG SUN BIAO (samtida) "Mr Mûller", signerad Zheng Sun Biao och daterad på baksidan 1978, olja på duk, 60x50 cm

161619

2012-12-06