Rysk konstnär oljemålning

Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland (1900-tal): Landskap med bondgård, olja på pannå, 49x69 cm

161623

2012-12-06