Skrivbord sideboard Sara Szyber

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD/SIDEBORAD, med två lådor, formgivet av Sara Szcyber, höjd 75, 113x60 cm

Slitage, repor, skador

161643

2012-12-09