Ibanes terracotta

Ibanes terracotta
Ibanes terracotta
Ibanes terracotta
Ibanes terracotta
Ibanes terracotta
Ibanes terracotta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IBAÑEZ, E (1900-tal): Modell, signerad E Ibanez, terracotta, längd 21 cm

Lagningar, smärre skador

161660

2012-12-09