Severin Nilson oljemålningar

Severin Nilson oljemålningar
Severin Nilson oljemålningar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918): (2 st) Landskap med tallar och granar, signerade Severin Nilson, olja på duk, 91x40 cm

duklagningar, skador

161666

2012-12-06