Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALLMAN, Uno (född 1913): Kustlandskap med båt, signerad Uno Vallman, olja på duk, 46x55 cm, oramad

161676

2012-12-07