Altzar oljemålning

Altzar oljemålning
Altzar oljemålning
Altzar oljemålning
Altzar oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALTZAR, Anders (1886-1939): Vinterlandskap, signerad och daterad a altzar 1911, olja på duk, 69x99 cm

Krackeleringar, färgbortfall

161694

2012-12-07