Bertil Andersson oljemålning

Bertil Andersson oljemålning
Bertil Andersson oljemålning
Bertil Andersson oljemålning
Bertil Andersson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON Bertil (född 1924): Blomsterstilleben, monogramsignerad BA, olja på duk, 96x64 cm

161696

2012-12-07