Peter Dahl litografi
2012-12-07
161702
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): ur Fredmans epistlar: Utanför krogen Wismar, signerad Peter Dahl, litografi, 29x43 cm