Evert Taube porträtt

Evert Taube porträtt
Evert Taube porträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av Evert Taube, olja på pannå, 63x79 cm

161703

2012-12-07