Nils G. Stenqvist etsning och akvatint

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): Kina VI, signerad Nils G. Stenqvist 1997, 93/295, färgetsning/akvatint, 21x12 cm

161704

2012-12-07