Hans Viksten färglitografi
2012-12-07
161709
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): Fågeldrama, 1987, signerad Viksten 202/250, färglitografi, 60x47 cm