Gösta Werner 2 färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989): 2 färglitografier: In Port, Skymning-Tatuering-Till väders, signerade och numrerade, 21x31 och mindre

161710

2012-12-07