Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TÖRNER, Carl Erik (1862-1911): Vinterlandskap, signerad och daterad -08, olja på duk, 73x57 cm
lagningar
161736
2012-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här