Carl Erik Törner oljemålning

Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

TÖRNER, Carl Erik (1862-1911): Vinterlandskap, signerad och daterad -08, olja på duk, 73x57 cm

Zustandsbeschreibung

lagningar

161736

2012-12-09