Johannes Gebhard akvarell

Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell
Johannes Gebhard akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEBHARD, Johannes (Finland 1894-1969): Finskt landskap, sign. Joh. G-d, akvarell
27*37 cm

161748

2012-12-09