Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEBHARD, Johannes (Finland 1894-1969): Finskt landskap, sign. Joh. G-d, akvarell
27*37 cm
161748
2012-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här