Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURINGRUPP, porslin, 1800-tal, meissenliknade märke, höjd 21 cm
Skador, lagningar, nagg, delar saknas
161753
2012-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här