Figuringrupp porslin

Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin
Figuringrupp porslin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, 1800-tal, meissenliknade märke, höjd 21 cm

Skador, lagningar, nagg, delar saknas

161753

2012-12-07