Ljuskrona i venitiansk stil

Ljuskrona i venitiansk stil
Ljuskrona i venitiansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, venetiansk stil, med 5 ljusarmar, höjd 68 cm

Lagningar på åtminstone tre ställen på två hängande blad, enstaka nagg

161785

2012-12-09