Chagall litografier

Chagall litografier
Chagall litografier
Chagall litografier
Chagall litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): (2) Le Poisson Bleu, färglitografi, 1957, osignerad, 23x38, Mourlot 198, samt Nature morte brune
, ur boken av Ch. Lassaigne 57 "Chagall", 22x19 cm, M 205

161789

2012-12-09