Matisse litografi

Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi
Matisse litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATISSE Henri (1869-1954): "Fall of Icarus", ur Verve, signerad i trycket, litografi, 1945, 34x25 cm

smärre kantskador

161800

2012-12-09